.

.

Ново! За Toyota, C -HR CHR 2017 ABS Хром Страна на Вратата Тело трим калапи заштитник декорација трим

Ново! За Toyota, C -HR CHR 2017 ABS Хром Страна на Вратата Тело трим калапи заштитник декорација трим

DEN 2815.68
DEN 2393.00
Количината на стоката
Тековен


Ново! За Toyota, C -HR CHR 2016 2017 ABS Хром Страна на Вратата Тело трим калапи заштитник декорација скриј Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Toyota, C-HR CHR 2016 2017 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 4pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Детални карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Toyota, C -HR CHR 2016 2017
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
1.4kg
Модел Година:
За Toyota, C -HR CHR 2016 2017
Име На Модел:
CHRMBT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
10cm
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Тип На Единица:
Сет

Слични производи