.

.

Додатоци За VOLVO XC60 2017 2018 Хром Светла Стил Надвор Пред Главата на Магла Светлина Светилка Eyelid Веѓа Калапи Капакот за Полнење Трим

Додатоци За VOLVO XC60 2017 2018 Хром Светла Стил Надвор Пред Главата на Магла Светлина Светилка Eyelid Веѓа Калапи Капакот за

DEN 2496.00
DEN 2097.00
Количината на стоката
Тековен

Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. ве молиме инсталирајте ја внимателно. Сите производи се квалитетни проверени. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Се надевам дека ќе може да се разбере. Превозот Политика 1. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За VOLVO XC60 2017 2018 Модел
Име На Модел:
За VOLVO XC60 2017 2018 Модел
Бренд Име:
lapetus
Специјални Функции:
За VOLVO XC60 2017 2018 Модел
Материјал:
ABS
Модел Година:
2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Слични производи