.

.

TOMMIA Целосна Прозорец Средниот Столб Калапи Sill Трим Хром Стил Ленти од не ' Рѓосувачки Челик За Buick Excelle GT 2015-2018

TOMMIA Целосна Прозорец Средниот Столб Калапи Sill Трим Хром Стил Ленти од не ' Рѓосувачки Челик За Buick Excelle GT 2015-2018

DEN 2879.52
Количината на стоката
Тековен


Ние брод стоката во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата. Но мора да се плус некои товар . Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе одговориме на сите Ali Express пораки за време на нашиот бизнис часа.
* За нас :
Ние сме професионални продавачи со многу години на успешно Ali Express бизнис искуство. во Ali Express порака кога ќе се грижат за нас.
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис.
Ние секогаш одговор Ali Express пораки кои се испратени до нас со барање,обично во рок од 24 часа од приемот или порано. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
* Превозот:
Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, време на Испорака за 15-27 работни дена. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи.
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или DHL и сл. Некоја земја може да го одложи 2-3 недели. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS, DHL и сл курир.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред пред тргнување било негативни повратни информации или ниска DSRs.
Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство.

Детални карактеристики

боја:
8 Парчиња, 20 Парчиња, 26 Парчиња
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
5cm
Име На Модел:
LYF312
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Дијаметар:
2cm
Автомобил модел:
Buick Excelle GT
Објектот Висина:
110cm
Бренд Име:
tommia
Специјални Функции:
декорација и заштита
Објектот Должина:
33cm
Модел Година:
2015-2018

Слични производи