.

.

Висок квалитет За Peugeot 5008 2017 2018 2019 автомобил покритие пригушувач надворешноста крајот цевка се посвети нерѓосувачки челик издувните совет опашка 1pcs

Висок квалитет За Peugeot 5008 2017 2018 2019 автомобил покритие пригушувач надворешноста крајот цевка се посвети нерѓосувачки

DEN 954.24
DEN 849.00
Количината на стоката
Тековен

Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара. На превозот надомест е платена од страна на купувачот.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Ви благодариме.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски.com/ (За Aliexpres Стандард Превозот само) или www.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети.
Барање :
· 1) . Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Заштита,Декорација
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Автомобил модел:
5008
Име На Модел:
APTP56529
Модел Година:
2017-2019
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.35kg
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm

Слични производи