.

.

Светла Стил ! Додатоци за во Автомобил Тело Страна на Вратата Калапи Заштитник Капак Покрие Намали За Кадилак XT5 2017 2018 / Висок Квалитет !

Светла Стил ! Додатоци за во Автомобил Тело Страна на Вратата Калапи Заштитник Капак Покрие Намали За Кадилак XT5 2017 2018

DEN 2750.40
DEN 2338.00
Количината на стоката
Тековен

(Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. Сите производи се квалитетни проверени. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност Превозот Политика 1. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS вклучени : 4 парчиња Инсталиран од страна на 3 M лента. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Се надевам дека ќе може да се разбере. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Се Враќа Политика 1. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ".

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За Кадилак XT5 2016 2017 2018
Име На Модел:
За Кадилак XT5 2016 2017 2018
Модел Година:
2016 2017 2018
Специјални Функции:
За Кадилак XT5 2016 2017 2018
Бренд Име:
lapetus
Материјал:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Слични производи