.

.

Светла Стил ! Надворешноста На Nissan Qashqai J11 2014 2015 година ABS Хром Заден Прозорец Wiper Заштита Покрие Трим 3 компјутери / set

Светла Стил ! Надворешноста На Nissan Qashqai J11 2014 2015 година ABS Хром Заден Прозорец Wiper Заштита Покрие Трим 3 компјутери

DEN 806.40
DEN 685.00
Количината на стоката
Тековен

Се Враќа Политика 1. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns.
Авто скратува Т оп-home
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност Превозот Политика 1.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, ви благодариме!
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За Nissan Qashqai 2014 2015 2016 година само ! Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS вклучени : 3 еез / set Инсталиран од страна на 3 M лента. Сите производи се квалитетни проверени. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
2014 2015 2016 година
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Специјални Функции:
2014 2015 2016 година
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Автомобил модел:
Одговара Nissan Qashqai 2014 2015 2016 Година
Материјал:
ABS
Бренд Име:
yimaautotrims
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични производи