.

.

За Хонда Граѓански 2017 ABS Пред Магла Светилка Светлина Веѓа Eyelid Капак Прстен + Задни Зад Магла Светилка Светлина Покрие Заштитник Трим

За Хонда Граѓански 2017 ABS Пред Магла Светилка Светлина Веѓа Eyelid Капак Прстен + Задни Зад Магла Светилка Светлина Покрие

DEN 715.20
DEN 601.00
Количината на стоката
Тековен


Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS вклучени : Сет Инсталиран од страна на 3m лента, 3 лента на грбот. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Се Враќа Политика 1. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Превозот Политика 1. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Инаку, договорот е конечна. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За Хонда Граѓански 2016 2017 само ! ! ( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
2016 2017
Модел Година:
2016 2017
Материјал:
ABS
Бренд Име:
lapetus
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Хонда Граѓански 2016 2017

Слични производи