.

.

2017 нови Симпатична Децата Чорапи Памук Бебе момче/Девојка лилјак крило Чорапи Висока Коленото Деца се Подигне Sock Цртан филм Долго Деца Sock

2017 нови Симпатична Децата Чорапи Памук Бебе момче/Девојка лилјак крило Чорапи Висока Коленото Деца се Подигне Sock Цртан филм

DEN 239.52
DEN 225.00
Количината на стоката
Тековен


2017 нови Симпатична Децата Чорапи Памук Бебе момче/Девојка лилјак крило Чорапи Висока Коленото Деца се Подигне Sock Цртан филм Долго Деца Sock
пакување : 1 пара чорапи;
боја : зелена,портокалова,топла розова,како што е подолу слики
големина S : recomend деца од 0 до 3t;
големина M : recomend деца 3t да 6t;
големина L : recomend деца 6t да 9t;
Answer : ___________________________ Note : плочка мерка,таму можеби 1-3cm грешка,pelase се разбере,ви благодариме!
Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Детални карактеристики

Големина:
0 to 3t, 3t to 6t, 6t to 10t
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Геометриски
боја:
зелена,жолта,сина,црвена роза,портокал,како што е подолу слики
Ткаенина Тип:
Плетени
Пакување:
1 пар чорапи

Слични производи