.

.

1Pcs Autunm Зима Pantyhose Collant Секси Чорапи Топло женски Хулахопки Компресија Хулахопки Трикотаж Секси Panty Црево Жена

1Pcs Autunm Зима Pantyhose Collant Секси Чорапи Топло женски Хулахопки Компресија Хулахопки Трикотаж Секси Panty Црево Жена

DEN 220.80
DEN 166.00
Количината на стоката
Тековен


Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Испорака Метод :
Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)
Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение
Плаќања :
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.modname=ckeditor 1 Pcs Autunm Зима Pantyhose Collant Секси Чорапи Топло женски Хулахопки Компресија Хулахопки Трикотаж Секси Panty Црево Жена
забелешка : големината е мала големина
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Погоден Сезона : Пролет/Есен/Зима
Големина на : Слободен големина
Боја : 5 Бои
Пакетот Вклучува : 1 Пар Pantyhose
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
порибување
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
skritts
Големина:
мали

Слични производи