.

.

Жените Секси Embroideried Цвет Мрежа Чипка Ткаенина Свадба се Облекуваат за Шиење Облека Applique долна Облека Бедрото Високи Чорапи за Женски

Жените Секси Embroideried Цвет Мрежа Чипка Ткаенина Свадба се Облекуваат за Шиење Облека Applique долна Облека Бедрото Високи

DEN 162.24
DEN 146.00
Количината на стоката
Тековен

Карактеристики Добар квалитет на материјални и уникатни допирање Контакт со кожата, меки и удобни најдобар избор да се покаже индивидуални шарм и личност Стилски и сјајна, трајни и удобен за вашата секојдневна употреба Изберете ја вашата омилена боја, со бои, за да го прикажете вашиот убава расположението и вашиот шарм Е "мора да има" точка за вашиот секси гардероба Specifiations : Материјал : Chinlon Боја : Бела/Red/Розова/Виолетова/Зелена/Голи/Сино/Црна/Hermosa Розова Големина : Една Големина ( Хип : 85-110cm Должина : 150-185cm) Количина : 1 Компјутер се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Pc Pantyhose

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KLV
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Памук Мешавини
Број На Модел На:
7AY00180-Б.К.
Материјал:
боја:
Големина:

Слични производи