.

.

Индустриски ретро правец огледало на ѕидот светилка издолжени двојно телескопски двокреветни студија за статистика работа ѕид светилка студија ноќни читање свет

Индустриски ретро правец огледало на ѕидот светилка издолжени двојно телескопски двокреветни студија за статистика работа ѕид

DEN 6000.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал : метал
*Големина/димензија : -види слика за детали
*Lightsource & сијалица носителот : E27 , 2 светилки/светла*5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 40 W( Блескаво сијалица), lightsource/светилки не се вклучени
Боја : -види слика за детали
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)
Фотографии Листа

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Студија
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Број На Модел На:
br115
Сенка Ветер:
Надолу
Гаранција:
3
Боја На Каросеријата:
Црна
Карактеристики:
црна работа ѕид светилки
Број на извори на светлина:
2
Бренд Име:
Timebus
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Стил:
кинески стил
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Никој

Слични производи