.

.

дневна соба позадина ѕид светилка спалната соба ноќни ламби железо хотел culb КТВ трпезарија декорирање на ѕид светилка коридори скалило светилка

дневна соба позадина ѕид светилка спалната соба ноќни ламби железо хотел culb КТВ трпезарија декорирање на ѕид светилка коридори

DEN 6144.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал : железо + стакло
*Големина/димензија : погледнете ја сликата за детали
*Lightsource & сијалица носителот : E27 , 1 светилки/светла*3-5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource/светилки не се вклучени (Ако треба, ве молиме контактирајте со нас)
Боја : види на сликата за детали
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Боја На Каросеријата:
Црвена,Зелена,Бела,Жолта
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Материјал:
Стакло Камен
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Гаранција:
3
Осветлување Област:
5-10square метри
Карактеристики:
цвеќиња ѕид светилки
Бренд Име:
Timebus
Број на извори на светлина:
2
Број На Модел На:
br092
Е dimmable:
No
Стил:
кинески стил
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Никој

Слични производи