.

.

Нова шема на Муслимански верски култура за дневна соба Ѕид Налепница Дневна Соба Декорација Дома Декорација

Нова шема на Муслимански верски култура за дневна соба Ѕид Налепница Дневна Соба Декорација Дома Декорација

DEN 239.52
Количината на стоката
Тековен

Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас. Пари, Visa/Маестро,Web Money и така натаму ,Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка. Наплата 1.Ако ви се задоволи со објектот и услуги ,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас , ви благодарам многу 2. Превозот се Подготвува Време : ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата .
ZOOYOO Топла продажба Нов Цртан филм DIY Нов модел на Муслимански верски култура за дневна соба Ѕид Налепница Дневна Соба Декорација Дома Декорација
Производите се должи на екранот или светлина и други причини се појавуваат малку боја разликата е нормален феномен Ако ви треба други бои, ве молиме контактирајте со нас! Плаќање Ние поддржува следниве методи : Western Union,Yandex.Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ја или наплата за вас. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. проширување ,не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што курирската служба DHL ,EMS итн.

Детални карактеристики

боја:
M109 Жолта, M113 портокал, M198 Светло розова, M163 Роуз, M125 Светло Сина, M131 Сина, M135 Ултра Сина, M137 Светло Зелена, M155 Зелена, M177 Црна, M169 Бела, M171 Светло Сива, M173 Сива, M175 Средна Сива, M187 Виолетова, M227 Браун
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Спецификација:
Multi-piece Package
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
1
Censor Кодот:
1
Бренд Име:
WANGZHIMING
Материјал:
пластични,ПВЦ,други
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
ѕидот,стакло,по Скали
Број На Модел На:
ѕидот налепница,нови
Класификација:
за ѕид,прозорец налепници,фрижидер
Спецификација:
Едно Парче Пакет
друга употреба:
дневна соба,подарок
Стил:
модерна,цртан филм,европа,класичен,креативните
ѕидот налепница тип:
шема на Муслимански верски култура
Тема:
цртан филм,моделот

Слични производи