.

.

Сопствени Деца Име Спалната соба Дома Декор Уметност Налепница Ракета и Ѕвезда Винил Ѕид Decal Бесплатен Превозот

Сопствени Деца Име Спалната соба Дома Декор Уметност Налепница Ракета и Ѕвезда Винил Ѕид Decal Бесплатен Превозот

DEN 335.52
DEN 302.00
Количината на стоката
Тековен

modname=ckeditor
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Детални карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, руменило, Кафена, Светло Сива, Темно Сива боја, Небото Сино
Големина:
40cmx80cm, 30cmx60cm
Бренд Име:
HWHD
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
513
Материјал:
Хартија
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Тема:
кориснички
Материјал:
Винил
Соба:
Спална соба, детска Соба

Слични производи