.

.

Cowgirl Ѕид Налепници Тексас Дивиот Запад Пушка Пиштол Американски Стил Дома Декор Дневна Соба Ѕид Уметност Stickerdie Ѕид Дизајн Налепница

Cowgirl Ѕид Налепници Тексас Дивиот Запад Пушка Пиштол Американски Стил Дома Декор Дневна Соба Ѕид Уметност Stickerdie Ѕид Дизајн

DEN 142.56
DEN 100.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
M 30cm X 63cm, XL 58cm X 123cm, L 43cm X 91cm
Бренд Име:
Muyuchunhua
Стил:
Американски Стил
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
G18031829
Материјал:
Пластични
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
Y180315
Сценарија:
почеток/дневната соба/спалната соба/детска соба
Стил:
Модерна
Винил Тип:
Отстранлив
Дома декорација:
пвц налепница

Слични производи