.

.

DCTAL Наруто Јапонски Цртан филм Автомобил Налепница Kakashi Наруто Decal Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Оркестарот Mural Налепница

DCTAL Наруто Јапонски Цртан филм Автомобил Налепница Kakashi Наруто Decal Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Оркестарот Mural

DEN 624.00
DEN 437.00
Количината на стоката
Тековен


Хокеј На Мраз Налепница Пак Decal Ски Налепница Аикидо Decal Скијање Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Ски Налепница
Драги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Стоката е со добар квалитет . И сите големина и боја се во парк. Pls donot се грижите за ништо.
Ѕид Уметност Decorati на Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. - Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден.
Има повеќе производ се допаѓа ова ,pls кликнете на сликата како што е подолу.

Детални карактеристики

боја:
Црна, Златна, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова
Големина:
58x123cm, 45x95cm, 71x150cm, 27x58cm
Бренд Име:
DCTAL
Стил:
Модерна
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Наруто 022
Материјал:
Пластични
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид

Слични производи