.

.

Сурфање Ѕид Налепници Момчиња Тинејџерски Соба Сурфање На Ветер Љубовник Дома Декор Позадина Постер Вода Предизвик Спорт Играч Ѕид Applique

Сурфање Ѕид Налепници Момчиња Тинејџерски Соба Сурфање На Ветер Љубовник Дома Декор Позадина Постер Вода Предизвик Спорт Играч

DEN 535.20
Количината на стоката
Тековен


Опис На Производот :
Сурфање Ѕид Налепници Момчиња Тинејџерски Соба Сурфање На Ветер Љубовник Дома Декор Позадина Постер Вода Предизвик Спорт Играч Ѕид Applique
Изгледот Големина : 58 X 18 CM
Заврши Големина : Однесуваат на подолу визуелно, ова е DIY производ, конечната големина ќе биде до вас.
Визуелниот Покаже :

Детални карактеристики

Големина:
XL
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
Happiwoo
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид
Стил:
Цврста
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
MFW-1630
Материјал:
ПВЦ

Слични производи