.

.

M4 Сплит Cotter Пролет Pin Паралелно Дупчиња, Тешки Направени На 304 Нерѓосувачки Челик

M4 Сплит Cotter Пролет Pin Паралелно Дупчиња, Тешки Направени На 304 Нерѓосувачки Челик

DEN 484.32
DEN 460.00
Количината на стоката
Тековен


Предмет : Пролет Паралелно Игли-Дупчиња, Тешки
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стандард : GB/T 879
Пакување : Пластична Кеса
Големина : M4

Детални карактеристики

Дијаметар:
M4X8 X 100 КОМПЈУТЕРИ, M4X10 X 100 КОМПЈУТЕРИ, M4X12 X 100 КОМПЈУТЕРИ, M4X14 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X16 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X18 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X20 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X25 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X30 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X35 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M4X40 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M4X45 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M4X50 X 30 КОМПЈУТЕРИ
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
DS023
Тип На Објект:
Иглички
Акции:
богатите
Потекло:
Кина
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M4

Слични производи