.

.

Kantai Колекција Дуксери Shimakaze Кратко Sleeve Суичери Hoppou Seiki Лето Грб Мажи Жени Мода Јакна Cosplay Носии

Kantai Колекција Дуксери Shimakaze Кратко Sleeve Суичери Hoppou Seiki Лето Грб Мажи Жени Мода Јакна Cosplay Носии

DEN 1199.52
DEN 1056.00
Количината на стоката
Тековен


Kantai Колекција Дуксери Shimakaze Кратко Sleeve Суичери Hoppou Seiki Лето Грб Мажи Жени Мода Јакна Cosplay Носии
Материјал : 99% Памук + 1% Полиестер
Пакет се вклучени :
1 x Дуксери

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Kantai
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Функција Материјал
Извор Тип:
Игра
Компоненти:
Дуксери & Суичери
Бренд Име:
LEDUNDUDU
Број На Модел На:
LA50083
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Kantai

Слични производи