.

.

2017 JoJo е Бизарен Авантура Trish Una Прилагодено Униформи Cosplay Костим

2017 JoJo е Бизарен Авантура Trish Una Прилагодено Униформи Cosplay Костим

DEN 3072.00
Количината на стоката
Тековен


Компоненти :
Градник, Здолниште
Главен Материјал :
Faux Кожа (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Жените големина, Мажите големина
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Извор Тип:
Игра
Компоненти:
Градник,Здолништа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Trish Una
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Trish Una

Слични производи