.

.

5M*5M Одбор Игра Гумени Фудбал Стрела Одбор Гигант Гумени Игри Гумени Фудбал Стрела Одбор Играчки за Деца N Возрасни

5M*5M Одбор Игра Гумени Фудбал Стрела Одбор Гигант Гумени Игри Гумени Фудбал Стрела Одбор Играчки за Деца N Возрасни

DEN 71040.00
Количината на стоката
Тековен


Тип на објект
Гумени игра
Точка име
5 M*5 M Одбор Игра Гумени Фудбал Стрела Одбор Гигант Гумени Игри Гумени Фудбал Стрела Одбор Играчки за Деца N Возрасни
материјал
Силна Оксфорд Ткаенина
Големина
5m L×5m H / 16ft×16ft
додатоци
компресор,јаже,песочни перници,пакување торба
Употреба
Партија,реклами,промоции и така натаму.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Продажба на мало и големо.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање.
100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет загарантирана,времето за испорака е 7-10days,многу брза испорака добредојдовте цел. Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде цел број. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно). Можете да платите со користење на Visa TT,Western Union,Paypal.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад.Ruturn превозот цена е платена од страна на купувачот.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.

Детални карактеристики

Бренд Име:
BingoQiMO
Број На Модел На:
BG-G0477-5
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
5*5m
Материјал:
ПВЦ
Спорт:
Фудбал
Бар-кодот:
No
Функција:
Алчни/Движење Способност Развој
Тип:
стрела одбор игра
дизајн:
Гумени Стрела Одбор
is_customized:
Yes
боја:
Црна, Црвена, Бела
Големина:
5*5M
Рок на плаќање:
T/T & Western Union& Paypal
Воздушниот Компресор:
110V/220V CE/UL
Материјал:
силна Оксфорд ткаенина
MOQ:
1 Компјутер
Додатоци:
Компресор, амбалажа кеса, песок торба, јажиња
Примена:
гумени фудбал стрела boart игра за забава/настан
Предност:
Висок квалитет, лесна за употреба

Слични производи