.

.

455mm LED Осветлување Светилка лента 60leds За 40 инчен LCD ТЕЛЕВИЗОР L40F3200B LJ64-03029A LTA400HM13 40INCH-L1S-60 G1GE-400SM0-R6 4pcs

455mm LED Осветлување Светилка лента 60leds За 40 инчен LCD ТЕЛЕВИЗОР L40F3200B LJ64-03029A LTA400HM13 40INCH-L1S-60 G1GE-400SM0-R6

DEN 1968.00
Количината на стоката
Тековен


455mm LED Осветлување Светилка лента 60 led диоди За L40 F3200 B LJ64-03029 A LTA400 HM 40 инчен LCD Монитор со Висока светлина 2 компјутери
LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се Инсталира
Карактеристики : 100% сосема нов! Ленти должина се фиксни, не може да се намали. Големина : 455mm LED Количина : 60 led диоди Напон : 90v Светлина коло : 30 серија 2 паралелени
Нашите ленти големина се прикаже на левата и десната страна на екранот светилка должина (ве молиме внимателно да се измери вашата големина, да ги споредиме нашите должина пред да плаќаат.)
Други
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Детални карактеристики

Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Должина:
455mm
Панел Големина:
40
Влезен Напон:
90v
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување

Слични производи