.

.

21/21.5 VGA/USB/HDMI Интерфејсот за Индустриска Контрола Монитор/Display 1920*1080 Метална Школка Отворена Рамка за Инсталација Еден Допир

21/21.5 VGA/USB/HDMI Интерфејсот за Индустриска Контрола Монитор/Display 1920*1080 Метална Школка Отворена Рамка за Инсталација

DEN 20160.00
DEN 15523.00
Количината на стоката
Тековен

напуштање на неутрален или негативен фидбек не можам да ти помогнам нешто.5 Инчи Размер 16 : 9 Apheliotropic LED светлото, цел живот го достигне должина од 50000 часа макс. 2)Кога ќе го добиете производот, мора да го провери производот. Ако постои било каков проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети. само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред комуникација со нас . 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата.
параметар за индустриски и апарати за домаќинство користите метална школка на А-ниво LCD монитор Големина 21. резолуција 1920*1080 Разлика 1100/1 Светлост 250-300cd/ m Визуелна агол 85°(H) 80°(V) време на Одговор 4ms интерфејс VGA+USB+HDMI Влез сигнал видео RGB имитираат за 0,7 v Синхронизирање сигнал TTL (во Живо жица Нула жица) Дисплеј област (mm) 476(H) X268(V) Контрола на копче на front panel прекинувач, мени копчето,модулација клуч, AUTOOSD контрола, светлост контраст, боја, Слика локација, OSD алатка,јазици избор Plug and play DDC1 / 2 B Напојување 12 VDC 3.3 Бруто маса : 5 KG Спецификација за Пакување(L*W*H) 622x 408x 60 mm
21.5 инчен LCD монитор за индустриски и апарати за употреба
VGA интерфејс USB интерфејс HDMI интерфејсот
и додатоци
Напојување
Напојување Линија
VGA Линија USB Линија
фото на сајт користи
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Индустриски Следење
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ215LED
боја:
Бела
Резолуција:
1920*1080
Пиксели Теренот:
0.264 mm
Дијагонала На Екранот Големина :
21.5 инчи/21
Школка Материјал:
метална школка
Интерфејс:
VGA+USB+HDMI
Приказ На Односот На:
16
Тип:
Индустриски Следење
Сооднос На Контрастот:
500
Црна и Бела Време на Одговор:
4ms

Слични производи