.

.

ERIKC инјектор за гориво млазницата тестер , дизел инјектор и гориво млазницата тестер , дизел горивото пумпа поправка на опрема

ERIKC инјектор за гориво млазницата тестер , дизел инјектор и гориво млазницата тестер , дизел горивото пумпа поправка на опрема

DEN 4680.00
Количината на стоката
Тековен

ERIKC инјектор за гориво млазницата тестер , дизел инјектор и гориво млазницата тестер , дизел горивото пумпа поправка на опрема
1. Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
4. За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC .
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Детални карактеристики

is_customized:
yes
Објектот Должина:
standard
Материјал Тип:
High-speed челик
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Chrysler Модел:
300
Бренд Име:
ERIKC
Објект:
CR инјектор тестер
Модел Нема:
инјектор piezo
Автомобил моторот:
дизел возило
Бруто тежина:
5KG
Примена:
Тестирање CR инјекторите
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување:
1pc/картон
Автомобил Производител:
Заменлив

Слични производи