.

.

ERIKC 0445110445 висок притисок заеднички железнички инјектор и 0 445 110 445 авто дизел гориво пумпа инјектор assy 0445 110 445

ERIKC 0445110445 висок притисок заеднички железнички инјектор и 0 445 110 445 авто дизел гориво пумпа инјектор assy 0445 110

DEN 5040.00
Количината на стоката
Тековен


ERIKC 0445110445 висок притисок заеднички железнички инјектор и 0 445 110 445 авто дизел гориво пумпа инјектор assy 0445 110 445
Топла Производ листата :
За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продавање Ден/па Del/јзу CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC ( поранешна ОЕМ фабриката на Ден/па Del/јзу делови).
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Детални карактеристики

XG350-Година:
2005 година
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Hyundai Модел:
XG350
Бренд Име:
ERIKC
Објектот Должина:
10
Материјал Тип:
Челик
is_customized:
yes
Модел Не:
0445110445, 0 445 110 445
ОЕМ:
FORSTINGER E049332000035
Апликација за млазницата:
DLLA147P1702, 0 433 172 044
Апликација за вентил:
F 00R J04 148, F00RJ04148
Нето тежина:
750g
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
ERIKC пакување, Неутрален пакување
Автомобил Производител:
Заменлив
Одговараат за автомобил на моторот:
Се насочите за 2,8 L, 4JB1-2.8 L, 4DA1-2B1, патникот светлина

Слични производи