.

.

Вистински Гориво Инјекторите JSD9-82L За Nissan VQ30DD

Вистински Гориво Инјекторите JSD9-82L За Nissan VQ30DD

DEN 1343.52
Количината на стоката
Тековен


Вистински Гориво Инјекторите JSD9-82 L За Nissan VQ30 DD
Објектот специфики : Состојба : Користено Бренд : Вистински Производителот Дел Број : JSD9-82 L Количината Продаваат : се Продаваат Поединечно Дупка : 1 Тип на Гориво : Бензин инјектор за Гориво
Примена :
За Nissan VQ30 DD
За Парцела Испорака детална : 1.Кога ќе се купи само 1-3pc инјектор за гориво, ние ќе брод на стоките преку conomy превозот, e Packet, Сингапур пост, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL Глобалната Mail.Превозот. 2. Кога ќе се купи 4pcs или повеќе, ние ќе брод преку DHL, Fed Ex, EMS, Aramex или Трансфер на 4 PX .без товар наплаќа. Но дополнителен товар ќе биде обвинет за далечинскиот област како URL оглас http : //raslist.dhl.com/jsp/first.jsp 3.Ве молиме да се координира за да го избришете царината во време ако таа ги исполнува стандардот на давачки. Со цел да се обезбеди најдобра услуга ПОБРЗО, оставете порака до нас за детали по вашата исплата. Конкурентни Предности : 1.Висок квалитет со конкурентни цени; 2.Кратко времето за производство и брза испорака; 3.Мали наредби на Гориво Инјекторите може да се прифатливи. 4.Подобра услуга по 5.подмачкување & запечатени & за да инсталирате &трајни 6.Напредна опрема за тестирање со Јапонија технологија .

Детални карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Бренд Име:
WAJ

Слични производи