.

.

ERIKC мазут инјектор EJBR01401Z масло cr инјектор EJBR0 1401Z висок притисок инјектор EJB R01401Z автоматски инјектор за гориво пумпа

ERIKC мазут инјектор EJBR01401Z масло cr инјектор EJBR0 1401Z висок притисок инјектор EJB R01401Z автоматски инјектор за гориво

DEN 7488.00
Количината на стоката
Тековен

НА SUZU/КИ JIMN.Y Нето тежина : 220g/pc Бруто тежина : 280g/pc Бренд Име : ERIKC Материјал : High speed Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : ERIKC пакување , Неутрален пакување може да се достапни. Акции : Во акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за долго време.О DAC/ВС LOGA. Тековниот Пазар За Извоз : Исток/Северна Америка, Европа, Средниот Исток, Африка, Азија, Австралија. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Гаранција : 3 месеци Олово време / Време на Испорака : По плаќање ,можете да примате стока во рок од 6-12 ден., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки.
Производот се покаже :
Топла Производ листата :
За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co. Начин На Плаќање : T/T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, И Др. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!
.
ERIKC заеднички железнички инјектор EJBR01401 Z дизел инјектор EJBR0 1401 Z, висок притисок инјектор EJB R01401 Z автоматски инјектор за гориво пумпа
Објект : оригинални инјектор за гориво EJBR01401 Z Модел No : заеднички железнички инјектор EJBR0 1401 Z OEM : дизел гориво пумпа инјектор EJB R01401 Z Погоден млазницата : L087 PBD , L087 PRD , L087 PBC , ASLA 144 FL 087 , DSLA 144 FL 087 , C14238
common rail вбризгување на инјектор млазницата Погоден вентил : 9308-621 C , 9308z621 C , 28239294 , 28440421 Соодветна поправка комплет : 7135-644 ( млазницата L087 PBD + вентил 9308-621 C ) Автомобил или мотор тип : RENA/ULT CLI.

Детални карактеристики

Објектот Должина:
standard
Материјал Тип:
High-speed челик
Рено Модел:
Kangoo
За Возило Брендови/Модел:
Рено
is_customized:
YES
Kangoo-Година:
2009 година
Бренд Име:
ERIKC
Објектот:
оригиналниот инјектор за гориво EJBR01401Z
Модел Не:
заеднички железнички инјектор EJBR0 1401Z
ОЕМ:
гориво пумпа инјектор EJB R01401Z
Погоден млазницата:
L087PBD , L087PRD , L087PBC , ASLA 144 FL 087
Погоден за снег:
9308-621C , 9308z621C , 28239294 , 28440421
Бруто тежина:
220-280g/pc
Сертификат:
CE , ISO9001
Одговараат за автомобил на моторот:
RENA/ULT , DAC/ВС , NISS/НА , SUZU/КИ
Материјал:
High-speed челик
Автомобил Производител:
Заменлив

Слични производи