.

.

ERIKC 9308-622B вентил инјектор 28239295 вентил 9308z622B Автомобил дизел гориво injecteur млазницата заеднички железнички контрола вентил за инјектор

ERIKC 9308-622B вентил инјектор 28239295 вентил 9308z622B Автомобил дизел гориво injecteur млазницата заеднички железнички контрола

DEN 1176.00
Количината на стоката
Тековен

Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!
.
9308-622 B 28239295 9308z622 B Автомобил дизел гориво injecteur млазницата заеднички железнички контрола вентил за delph инјектор ПРЕДМЕТ : CR Инјектор Контрола вентил 9308-622 B Модел No : Инјектор Вентил 9308-622 B , 9308z622 B OE Бр : Контрола вентил 9308-622 B , 9308z622 B , 9308622 B Апликација за инјектор : дизел инјектор R00701 D , RM6 S7 Q9 K546 AA , R05001 D , R03301 D , R03501 D Автомобил или мотор тип : Tran-/-седат за 2,8 L Ван (114bhp) , Sa-/-fari 2.4 L D (69bhp) , S-/-пееше/-yong
Te-ле-sco-/-пик 4.2 L D Имот (155bhp) Боја : Slivery Нето тежина : 30g/pc Бруто тежина : 40-50g/pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високо-брзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче/кутија Кутија Големина : 12. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден.2 L TDCi (152bhp)
X Тип 2.2 L D ЏИП (140bhp)
ПОНЕДЕЛНИК-/ДЕО , Во-/ди-ca 1.4 L Управувачот (120bhp)
Во-/-ди-си одат Ma/-ри-/-na 1.

Детални карактеристики

BMW Модел:
125i
is_customized:
yes
Објектот Должина:
standard
Материјал Тип:
High-speed челик
125i-Година:
2013
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
ERIKC
Објект:
CR Инјектор Контрола вентил 9308-622B
Модел Нема:
Инјектор Вентил 9308-622B , 9308z622B
ОЕМ:
Контрола вентил 9308-622B , 9308z622B , 9308622B
Апликација за инјектор:
дизел инјектор R00701D , RM6S7Q9K546AA , R05001D , R03301D , R03501D
Нето тежина:
15g/pc
Бруто тежина:
35g/pc
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1pcs/цевка,10pcs/кутија
Автомобил Производител:
Заменлив

Слични производи