.

.

SY8033BDBC SY8033 BP1YH BP0 BP1 BP2 Како и со ( 50 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ DFN-10 Компјутерски Чип & IC

SY8033BDBC SY8033 BP1YH BP0 BP1 BP2 Како и со ( 50 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ DFN-10 Компјутерски

DEN 1088.64
Количината на стоката
Тековен


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Детални карактеристики

Температурата На Работа:
Internationa Стандард
Напон:
Internationa Стандард
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
SY8033BDBC
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Моќ Дисипација:
Internationa Стандард
Состојба:
Нови

Слични производи