.

.

бесплатен превозот G73-GTA-N-А2 G73 GTA N А2 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

бесплатен превозот G73-GTA-N-А2 G73 GTA N А2 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

DEN 858.24
Количината на стоката
Тековен

Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР.
Наплата & Замена
1.Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Услуга На Клиентите
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување не се враќа.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена.Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. Неисправна состојба мора да бидат пријавени на нас во рок од 3~5 дена спроведен со слики
2.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Повратни информации
1. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини. Опис На Производот
1.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс.
Опис На Производот
Сликата само обезбедува референца. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини.

Детални карактеристики

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G73-GTA-N-А2
Примена:
компјутер
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови

Слични производи