.

.

бесплатен превозот MCP89UL-A3 MCP89UL A3 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

бесплатен превозот MCP89UL-A3 MCP89UL A3 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

DEN 743.04
Количината на стоката
Тековен

Вашиот конструктивен совет ќе биде нашиот предлог за измени и подобри, ви благодариме за вашето разбирање. Опис На Производот
1. Неисправна состојба мора да бидат пријавени на нас во рок од 3~5 дена спроведен со слики
2.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Услуга На Клиентите
1. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини.
Повратни информации
1.
Опис На Производот
Сликата само обезбедува референца.Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена. Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување не се враќа.
Наплата & Замена
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс.Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.

Детални карактеристики

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
MCP89UL-А3

Слични производи