.

.

10PCS TLP155E СОП-4 TLP155 СОП бесплатен превозот

10PCS TLP155E СОП-4 TLP155 СОП бесплатен превозот

DEN 154.56
DEN 139.00
Количината на стоката
Тековен


Среќен шопинг почеток!!!

Детални карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Напон:
Стандард
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YANXINLIANG
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TLP155E
Моќ Дисипација:
Стандард
Примена:
компјутер

Слични производи