.

.

10pcs RT8207PGQW RT8207P 4B=1D 4B=ЕЛ 4B= QFN нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот

10pcs RT8207PGQW RT8207P 4B=1D 4B=ЕЛ 4B= QFN нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот

DEN 380.16
Количината на стоката
Тековен


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти nagetive повратни информации.

Детални карактеристики

Бренд Име:
BXV
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
RT8207PGQW
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Пакет:
QFN

Слични производи