.

.

5pcs ANX1121 QFN-36 нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот

5pcs ANX1121 QFN-36 нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот

DEN 412.32
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.
Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобрите клиенти услуги.
Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа; откако ќе заврши, ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО.
Добредојдовте на нашиот магазин
Можете директно плаќање!Организира испорака!
Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.

Детални карактеристики

Бренд Име:
BXV
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
ANX1121
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Пакет:
QFN

Слични производи