.

.

65pcs Средување на Potentiometer врвот на вредноста 100ohm-1Mohm Променливи Отпорници Избрани

65pcs Средување на Potentiometer врвот на вредноста 100ohm-1Mohm Променливи Отпорници Избрани

DEN 192.00
Количината на стоката
Тековен


65pcs Средување на Potentiometer врвот на вредноста 100ohm-1 Mohm Променливи Отпорници Избрани за Полнење
13 Type*5pcs=65pcs :
100 ohm (101)
200 ohm (201)
500 ohm (501)
1 K(102)
2 K(202)
5 K(502)
10 K(103)
20 K(203)
50К(503)
100 K(104)
200 K(204)
500 K(504)
1 M(105)

Детални карактеристики

Бренд Име:
KUONGSHUN
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Слични производи