.

.

10pcs SIR820 R820 QFN-8 нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот

10pcs SIR820 R820 QFN-8 нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот

DEN 324.96
Количината на стоката
Тековен

Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.
Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.

Детални карактеристики

Бренд Име:
BXV
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
SIR820
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Пакет:
QFN

Слични производи