.

.

2 парчиња TDA8920BJ ZIP23 обезбедување на квалитет

2 парчиња TDA8920BJ ZIP23 обезбедување на квалитет

DEN 232.32
DEN 209.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
Како наслов
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Име:
MLLSE
Примена:
IC

Слични производи