.

.

WH148 B1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 250K 500k 1M 3pin Еден унија Линеарна Коси Ротари Potentiometer вратило 15mm капа Боја случаен избор

WH148 B1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 250K 500k 1M 3pin Еден унија Линеарна Коси Ротари Potentiometer вратило 15mm капа Боја случаен

DEN 192.00
Количината на стоката
Тековен

Шенжен Fengshengxin Electronics Co. Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство. Во помош и поддршка на поголемиот дел од клиентите, во жестоката конкуренција на пазарот, корпоративни иновации, постепено се развива во нова област на e-commerce има направено голем развој, и е формирана збир на уникатни управување и работа со систем. Во клиент за управување и продажен менаџмент, има постигнато канцеларија автоматизација. Компанијата информации преку Интернет дека многу од превозникот, интегрирани кола да се справи со промената на пазарот, даде целосна претстава за предностите на високата технологија, за да се обезбедат квалитетни услуги на нашите клиенти.
Компанијата изобилство набавка, испорака брзо, во врската, има добра репутација.

Детални карактеристики

Бренд Име:
FSXSEMI
Пакет:
натопи
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
WH148
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
WH148
Напон:
WH148
Број На Модел На:
WH148
Тип:
WH148
Примена:
Меѓународниот стандард

Слични производи