.

.

(5piece) Нов NT68677UMFG QFP-128 Чипсет

(5piece) Нов NT68677UMFG QFP-128 Чипсет

DEN 570.24
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
NT68677UMFG
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-128

Слични производи