.

.

7408 AON7408 ( 100 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-8 MOSFET Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

7408 AON7408 ( 100 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-8 MOSFET Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 1280.64
DEN 1217.00
Количината на стоката
Тековен


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Детални карактеристики

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
AON7408
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Слични производи