.

.

6718 AON6718 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-8 MOSFET 5X6MM Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

6718 AON6718 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-8 MOSFET 5X6MM Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 354.24
DEN 336.00
Количината на стоката
Тековен


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Детални карактеристики

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
AON6718
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Слични производи