.

.

Alconstar-Z250SL Мотоцикл Издувните Пригушувач Средината Цевка Со Стегач За Kawasaki Z250SL NINJA250SL без издувни

Alconstar-Z250SL Мотоцикл Издувните Пригушувач Средината Цевка Со Стегач За Kawasaki Z250SL NINJA250SL без издувни

DEN 762.72
DEN 686.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : исто како слика Нето тежина : 0.28 kg одговара : за Kawasaki NINJA250 SL Z250 SL пакет се вклучени : 1 buc средината цевка 1 buc менгеме

Детални карактеристики

Име На Модел:
Z250SL NINJIA250SL
Објектот Ширина:
6cm
Специјални Функции:
Издувните
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
15.4cm
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Дијаметар:
2inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ZSDTRP
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот нема:
SCL-2016080101

Слични производи