.

.

Alconstar-CBR500 Мотоцикл Мотокрос Издувните Пригушувач Средината Цевка Со Стегач За ХОНДА CBR500 2012-2014 без издувни

Alconstar-CBR500 Мотоцикл Мотокрос Издувните Пригушувач Средината Цевка Со Стегач За ХОНДА CBR500 2012-2014 без издувни

DEN 1050.72
DEN 946.00
Количината на стоката
ТековенМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : исто како слика Нето тежина : 0.46 kg одговара : за CBR500/CBR500 R 2012-2014 пакет се вклучени : 1 buc средината цевка 1 buc менгеме 2 парчиња пролет

Детални карактеристики

Објектот Должина:
23.4cm
Име На Модел:
CBR500
Објектот Висина:
8cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Тежина:
0.46kg
Специјални Функции:
им помогне на брзината на
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ZSDTRP
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот нема:
SCL-2017050024

Слични производи