.

.

Секси Bodycon Носат Војска Маскирна Печатени Слаби Rompers Jumpsuit 2017 Нови Лето Без Ракави Женска Jumpsuit Bodysuit Sportsuit

Секси Bodycon Носат Војска Маскирна Печатени Слаби Rompers Jumpsuit 2017 Нови Лето Без Ракави Женска Jumpsuit Bodysuit Sportsuit

DEN 598.56
DEN 509.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тип:
Jumpsuits
Број На Модел На:
До 2015
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина:
Full Length
Бренд Име:
ETST WENDY
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Appliques
Материјал:
Полиестер

Слични производи