.

.

Liva Девојка Долга Црна Rompers Женска Jumpsuit Есен Зима Партија V деколте, Украсени Ракави Без Ракави Лабава Клуб Панталони YP70534

Liva Девојка Долга Црна Rompers Женска Jumpsuit Есен Зима Партија V деколте, Украсени Ракави Без Ракави Лабава Клуб Панталони

DEN 697.92
DEN 572.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Тип:
Jumpsuits
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Џерси
Должина:
Full Length
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
YP70534
Материјал:
Полиестер
Одговара Тип:
Лабава

Слични производи