.

.

YUFEIDA Bodysuit Црна Латекс Костими Женска Секси Готски Панк Фетиш Catsuit Faux Кожа СТП Jumpsuit Женска долна Облека Латекс

YUFEIDA Bodysuit Црна Латекс Костими Женска Секси Готски Панк Фетиш Catsuit Faux Кожа СТП Jumpsuit Женска долна Облека Латекс

DEN 1746.72
DEN 1258.00
Количината на стоката
Тековен


УСЛУГА :
1.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас, прво,секој проблем може да се реши. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање на спорот.
Материјали : Најлон+Spandex Тип : Жени секси теди Боја : како се покаже на сликата Големина : M XL XXL Повод : Clubwear/Nightwear Сезона : ALL Нето Тежина : 0.
Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.

Детални карактеристики

Големина:
M, XL, XXL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Jumpsuits
Декорација:
Шупливи Надвор
Број На Модел На:
yfd02-X6654
Материјал:
Spandex,Најлон
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Бренд Име:
yufeida

Слични производи