.

.

VIBORG Делукс 160mm Солидна 304 од не ' Рѓосувачки Челик Модерна Кујна Кабинет Шкафот Вратата Повлекува Справи со Фиока Повлече Рачка, SV728

VIBORG Делукс 160mm Солидна 304 од не ' Рѓосувачки Челик Модерна Кујна Кабинет Шкафот Вратата Повлекува Справи со Фиока Повлече

DEN 326.88
Количината на стоката
Тековен


VIBORG ® Создава БР.1 Бренд
на
Свет-Класа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!
Детали За Производот Покаже :
Изработени од нерѓосувачки челик SUS304 & цврста градба, екстра-дебел & laser cut & ласерски зрак заварени & обработени преку прецизност ЦПУ автоматски опрема за да се обезбеди стабилност и трајност на производот. Со навистина одлично commecial одделение бранеа заврши естетски префинета изглед кој е чудно да SUS-304 од не 'рѓосувачки челик производи Ќе не' рѓа, останува нерѓосувачки засекогаш. ГШ на 72-часовен Сол Спреј Тест; 100% издржливи; Модерни стилски дизајн; Дупка до дупка растојание : 160mm, вкупна должина : 180mm, висина : 35mm, производ нето тежина : 296 грам! Пакет вклучуваат 1 x 160mm се справи со, како што е опишано со монтажа завртки.

Детални карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
SV728-160
Бренд Име:
Viborg
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
160mm
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Вкупна Должина:
180 mm
Дупка до дупка:
160 mm
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
По завршувањето:
Бранеа

Слични производи