.

.

TAK YIYING Тактички Ранец 50L Отворено Торба Качување Ранец Rucksack Велосипедизам Ранец со Webbings Спортски Туристички Кампување

TAK YIYING Тактички Ранец 50L Отворено Торба Качување Ранец Rucksack Велосипедизам Ранец со Webbings Спортски Туристички Кампување

DEN 4752.00
DEN 2138.00
Количината на стоката
Тековен


Големина(Вкупно) : 55 * 45 *15cm / 21.65 * 17.72 * 5.91 во Главната Преграда Големина : 51 * 31 * 14cm / 20.08 * 12.2 * 5.51 Пред Оддел Големина : 35.5 * 27 * 6cm / 13.98 * 10.63 * 2.36 во Подолу Џеб Големина : 33 * 19 * 8cm / 12.99 * 7.48 * 3.15 во Страничниот Џеб Големина : 13 * 21 * 5cm / 5.1 * 8.27 * 1.97 во Тежина : 1370 - 1490g / 3.02 - 3.28 lb Пакет Големина : 41 * 30 * 13cm / 16.14 * 11.81 * 5.12 во Пакет Тежина : 1390 - 1510g / 3.06 - 3.33 lb Пакет Листа : 1 * паркинг (Надворешен Тактички Ранец

Детални карактеристики

Капацитет:
50 - 70L
Материјал:
Најлон
Ранци Тип:
Внатрешна Рамка
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
TAK YIYING

Слични производи