.

.

Creeper Бесплатен Превозот 45L Професионални Водоотпорен Rucksack Качување Кампување Мултифункционален Пешачење Ранец Mountaineering Торба

Creeper Бесплатен Превозот 45L Професионални Водоотпорен Rucksack Качување Кампување Мултифункционален Пешачење Ранец Mountaineering

DEN 2534.40
DEN 1647.00
Количината на стоката
Тековен


Краток вовед
Creeper е Кина познатиот бренд торба производство и дизајн.
[бренд позиционирање]
Функционална, професионални, стилски, бренд за надворешна спортски и патување дизајн.
"Бренд личност"
Млади, здрави, емоционална, копнеж за слобода
"Целни групи"
22-45 Години, и извршување на здрави, активен начин на живот.
"Бренд слоганот"
Љубов срцето патуваат и имаат поминато и имаат потрошено за ПАТУВАЊЕ на ВАШИОТ ЖИВОТ

Детални карактеристики

Капацитет:
Други
Број На Модел На:
YD-200
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
Yes
Функција:
Носат-отпорни на абење-отпорни најлон ткаенина Дише суспензија мечка
Бренд Име:
Creeper
Материјал:
Полиестер
Видови на спортски торби:
Кампување Торба
Тежината на:
1.3 кг
материјал квалитет:
Mesh носат-отпорни, најлон
Тврдост:
Умерено мека
Шема:
Полна Боја
Капацитет:
45L
боја:
Портокалова, црвена, сина, црна, зелена трева, војска зелена
Спортот на отворено торба:
Професионален спортски торба
Функција:
3D смола мрежа вентилација дише мечка систем
Големина:
Висина 49cm * Ширина 33cm * Дебелина 22cm

Слични производи