.

.

200ml Домот Чаши Кафе & Чинии Поставите Коска Кина Злато Rimmed Teacups Кафе Поставите Керамички Home Office Попладне Teacup Подароци

200ml Домот Чаши Кафе & Чинии Поставите Коска Кина Злато Rimmed Teacups Кафе Поставите Керамички Home Office Попладне Teacup

DEN 1500.00
DEN 1170.00
Количината на стоката
Тековен

200ml Домот Чаши Кафе & Чинии Поставите Коска Кина Злато Rimmed Teacups Кафе Поставите Керамички Home Office Попладне Teacup Подароци Карактеристики : Висок квалитет парична казна коска кина кафе & чинијата наместете со луксузни златни венчиња. Ретро стил, елегантен и исклучителна. Носи голема презентација на вашата партија & чај време. Фенси подарок s за чај на алкохоличари или teacup колектори. Рака измијте се препорачува. Не се Безбедни во микровална печка. Спецификација : Име на Производ : 200ml парична Казна Коска Кина Првенство & Чинијата Наместете Материјал : парична Казна Коска Кина (>45%) Големина : Чаши : Кол 10.3 cm * Висина 5.7 cm; Чинијата : Кол 15cm Боја : Бела Капацитет : 200ml Пакет се Вклучени :
1 x Црни Teacup Сет (1 Teacup & 1 Чинијата)

Детални карактеристики

Капацитет:
200ml
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Обликот:
Еден Слој
Бренд Име:
BalmyDays
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Керамички Тип:
Коска Кина
Тип:
Кафе & Чинијата Поставува
Количина:
1
Број На Модел На:
КС-C1308
Материјал:
Керамички
Техника:
On-стаклен
Опис На Производот:
Парична Казна Коска Кина Кафе & Чинијата Наместете
тип на производ 1:
Керамички Чаши Чај & Чинии
тип на производ 2:
Кафе со Чинијата
категорија:
Teaware/Drinkware
Капацитет:
200ml
Примена:
Дом/Канцеларија/Кафе/Ресторан/Хотел
Употреба:
Црна Teacup, Чаши Кафе & Чинии, Филџани Подарок
Карактеристики:
Парична Казна Коска Кина, Елегантен, Кралски Стил
Применливи Peole:
Мажи, Жени
Пакет Се Вклучени:
1 Teacup, 1 Чинијата

Слични производи